FİRMA PROFİLİ

Ekinci Bilgisayar Satış & Teknik Servis Hizmetleri
İlk Önce Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimseyerek, Bilgi teknolojileri alanında, marka bağımsız, satış ve hizmet çözümleri sunan bir bilişim organizasyonuyuz. Seydikemer ve bölgesini kapsayan yaygın hizmet ağımız ve Bilgi Teknolojileri’nin farklı alanlarında deneyimli ve sertifikalı hizmet ekibimiz ile destek hizmetlerinden danışmanlığa kadar tüm Bilgi teknolojileri hizmetlerini tek bir noktadan temin etme imkanı sunuyoruz.

Ekinci Bilgisayar olarak hizmet ve ürün çeşitliliği ile sizin için Yüksek müşteri memnuniyetini garanti altına almak için iş süreçlerimizi ISO 9001 toplam kalite yönetim sistemi ve güçlü bir teknolojik altyapı ile destekliyoruz.

Vizyonumuz
Yüksek kalite ve hacimde bilgi teknolojileri hizmetlerini, yetkin insan kaynağı ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile sunarak, müşterilerine değer katan öncü ve lider bir Bilişim Teknolojileri hizmet şirketi olmak.

Misyonumuz
Müşterilerimiz ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojileri hizmetlerini verimlilik, memnuniyet ve rekabette üstünlük yaratacak şekilde sunmak.